Możliwości, o których nie miałeś pojęcia

wyboru, które z nich lepiej spożyć. Wystarczy wpisać nazwę potrawy vs nazwę potrawy, a pokaże się tabelka z porównaniem elementów zawartych w obu daniach. Korzystając z wyszukiwarki google.co.uk można wpisać nazwy potraw po polski, Google je przetłumaczy i zwróci prawidłowe wyniki.

 

 

Nauka i zabawa – wchodząc na stronę smartypins.withgoogle.com użytkownik może wziąć udział w grze, w której będą zadawane mu pytania dotyczące wiedzy ogólnej, różnych dziedzin życia w tym także geografii. Odpowiedzi na pytania udziela się przypinając pinezkę w odpowiednim miejscu Google Maps – stąd nazwa funkcji – Smart Pins.

 

Rozrywka – wystarczy wpisać w Google grafika hasło „Atari Breakout”, a użytkownik otrzyma możliwość zagrania, w tę znaną jeszcze z pierwszych komputerów grę.

 

Google Art Project jest natomiast projektem, który umożliwia podziwianie dzieł sztuki z ponad 1 600 galerii na całym świecie. Zdjęcia są w wysokiej rozdzielczości, aby uczynić jak najbardziej komfortowym podziwianie dzieł znanych mistrzów, koneserom malarstwa.

 

Google Maps dla Śródziemia – to prawdziwa gratka dla fanów trylogii Tolkiena, mogą oni dzięki stronie Google – zapoznać się z mapami stworzonymi na podstawie opisów autora „Hobbita” i „Władcy Pierścieni” oraz obejrzeć fragmenty filmów.

on 07 marzec 2017
Odsłony: 7410